Deň vďačnosti 2026
Učitelia nás učia v triedach, no chod celej školy stojí na ľuďoch, ktorých prácu niekedy berieme ako samozrejmosť.
Či už ide o čistú chodbu, teplý obed, opravené dvere alebo vybavené papiere.
Dnes sme im chceli za celý ŠP povedať jedno úprimné
...ďakujem ❤️...
Pán riaditeľ pre nich zabezpečil koláčiky a my sme im ich osobne odovzdali spolu s malými príveskami na pamiatku.
Veríme, že sme im urobili radosť a aspoň trochu spríjemnili deň.
Sme veľmi vďační, že vás v škole máme.
Zároveň týmto, ako poslednou aktivitou školského parlametu, ďakujeme za spoluprácu v školskom roku 2026/26!